poniedziałek, 31 grudnia 2012

podsumowanie roku

Hej! ^^
Bardzo ale to bardzo przepraszam za brak notek prawie przez miesiąc ale to dlatego że mam problemy z internetem i mój komputer się nie łączy z nim. grr-,- Więc czekam aż wujek da mi mobilny który już mi załatwił jakiś czas temu!^^ Więc to jest ostatnia notka w tym roku :) I odrazu mówię nie zostawiłam bloga i nie zostawie go! Kiedy już będę miec internet notki będą codziennie! A teraz przejdźmy do tematu notki:)
Dzisiaj jest sylwester co jest oznaką końca roku 2012 a początkiem 2013! W tym roku przeżyłam tyle ile mogłam przeżyc przez najbliższe kilka lat. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Ten rok zaliczam do nie najlepszych z wiadomych mi i zaufanym osobom powodów. W tym roku poznałam niesamowitą osobę a mianowicie Kasię- GumiJagode. Jestem szczęśliwa że nawiązałyśmy aż tak dobry kontakt bo dzięki niej mam ochotę życ i to ona w trudnych chwilach mnie pcha do przodu. Bo pomimo wielu sprzeczek, kłótni wciąż jest ze mną i mnie nie zostawia. Za to jej bardzo dziękuje! Poznałam także osoby które naprawdę pokochałam ale po jakimś czasie utraciliśmy kontakt. W tym roku też przeżyłam najbardziej rozstanie z mamą o czym oczywiście wiedzieliście. Ale po czasie czyli po pół roku zostałam do mamy przywieziona. To był wtedy najlepszy mój czas kiedy po takim czasie mogłam ją zobaczyc! Dużo się działo i dużo pewnie się wydarzy w przychodzącym roku i pomimo 13 w dacie ten rok nie będzie zaliczał się do pechowych!
Tegoroczny sylwester spędzam w domu. A dlaczego? Bo to nie pierwszy i nie ostatni a chciałam poprostu przemyślec parę spraw :)
Także życzę wam szczęśliwego nowego roku! :)
PS. Kontakt ze mną możecie utrzymywac poprzez ask.fm:) 

LINK: 
http://ask.fm/agatacia
9 komentarzy:

 1. Ale i tak było fajnie <3
  rozmowa przez telefon :*

  OdpowiedzUsuń
 2. ładnie podsumowanie :)

  http://swiat-malej-ksiezniczki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku!♥

  OdpowiedzUsuń
 4. dobre podsumowanie, wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne podsumowanie i cieszę się że znowu piszesz

  OdpowiedzUsuń
 6. dobrze, że masz kogoś takiego jak Gumi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny blog!
  mam do Ciebie prośbę :)
  zlajkujesz moją stronę ?
  zdjęcia też możesz.
  mając dużą liczbę like mogę wygrać warsztaty fotograficzne, a to moje marzenie.
  pomożesz je spełnić ?

  https://www.facebook.com/pages/Marlena-Pi%C4%85tek-fotografie/113163832189702

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz :)